Podłogi 1- 2- 3lamelowe

Podłogi warstwowe BOEN to ponad 18 rodzajów drewna, które  stosuje się do wykonania warstwy wierzchniej. Warstwa środkowa to listwy świerkowe natomiast warstwa dolna to pojedynczy kawałek okleiny świerkowej. W swojej ofercie BOEN posiada podłogi o wielu możliwościach wykończenia warstwy wierzchniej. Znajdą Państwo podłogi lakierowane i olejowane, barwione, wędzone i parzone a także szczotkowane. Faza znajdująca się na dłuższym boku deski bez wątpienia podkreśla jej kształt i charakter. Podłoga montowana w systemie pływającym lub klejona bezpośrednio do podłoża. Dedykowana na ogrzewanie podłogowe.

Podłogi olejowane podkreślają charakter drewna i nadają litemu drewnu niezwykle naturalny wygląd. Powierzchnie lakierowane są łatwiejsze w utrzymaniu. W przypadku technologii Live Pure naturalne właściwości drewna zostają zachowane bez uszczerbku na jego wytrzymałości.

Live Pur

Live Pure jest innowacyjnym rozwiązaniem wykończenia warstwy wierzchniej podłóg firmy BOEN. Powierzchnia ma bardzo naturalny wygląd z matowym wykończeniem i bardzo dobre właściwości ochronne. Live Pure chroni podłogę od kurzu, brudu i płynów, dzięki specjalnej obróbce warstwy wierzchniej. Podłoga drewniana jest gładka, jasna a warstwa wierzchnia sprawia wrażenie niemal surowego drewna. 

Live Matt

6-krotnie lakierowana deska za pomocą lakieru matowego Live Matt o stopniu połysku o wartości 9 nadaje deskom naturalny wygląd zbliżony do oleju wraz z maksymalnie obniżonym ryzykiem ścierania – ANTISCRATCH.

Live Satin

Maksymalnie obniżone ryzyko ścierania, 6-krotne lakierowanie zwiększa żywotność deski podłogowej oraz ułatwia jej pielęgnację. Lakier półmatowy Live Satin jest utwardzany promieniami UV, nie zawiera rozpuszczalników i formaldehydów, co nadaje podłodze naturalny wygląd drewna

Live Natural

Składnikami tego cennego olejowosku są naturalne oleje takie jak słonecznikowy, sojowy czy z ostu oraz naturalnie występujące woski – carnauba lub candelilla. Jest on dwukrotnie nakładany na powierzchnię drewna, gdzie następuje głęboka jego penetracja. Odbywa się wówczas nasycenie porów w drewnie, następnie zachodzi proces oksydacji w sposób całkowicie naturalny w procesie zwanym Plus-Air. Całość jest przeprowadzana przy użyciu specjalnie zaprojektowanej linii produkcyjnej. W ten sposób powstaje najlepsza i najbardziej trwała olejowana powierzchnia deski dostępna na rynku.

 

(źródło:www.boen.pl)© FUH EKO-PARKIET 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Mireckiego 16/18
e-mail: werwrwerekoparkiet@interia.eu, tel: , tel. kom: 609 777 042, 693 800 620
Łódź  Opoczno  Piotrkow Trybunalski Tomaszów Mazowiecki