Drzwi

Drodzy klienci w naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór  drzwi wewnętrznych. Już teraz zapraszamy do obejrzenia poszczególnych modeli prezentowanych na naszej stronie internetowej. 

Lagrus

Ofertę firmy stanowią drzwi wewnątrzlokalowe kompletne z ościeżnicami - fornirowane i lakierowane, jedno i dwuskrzydłowe, składane  oraz suwane, a także w systemie odwróconym. 
W produkcji drzwi zastosowanie znajduje klejonka sosnowa, płyty drewnopochodne, oraz forniry naturalne (głównie dąb europejski). Wykończenie drzwi to wysokogatunkowe lakiery poliuretanowe i akrylowe  

Moric

Firma Moric jest producentem wysokiej jakości drzwi przeznaczonych dla wymagających odbiorców . Oferta firmy MORIC pozwala uzyskać doskonałą atmosferę dowolnego wnętrza, a bogactwo wariantów powstałych z kombinacji szlachetnego drewna , dekoracyjnych powierzchni, różnorodnych profili i zdobionego szkła  umożliwi zaspokojenie najbardziej indywidualnych preferencji   

 

Asilo

To specjalny rodzaj drzwi wewnętrznych, zwanych również fornirowanymi. Ich wykonanie przebiega etapami, przez co końcowy efekt jest najwyższej klasy i spełnia wszelkie wymagania. Materiał, z którego składają się tego typu drzwi drewniane wewnętrzne, pozyskuje się poprzez skrawanie drewna o odpowiedniej średnicy, a następnie łączenie ze sobą otrzymanych warstw. W efekcie otrzymujemy drzwi o wyglądzie łudząco podobnym do modeli wyprodukowanych w całości z naturalnego drewna. Fornirowane drzwi wewnętrzne są połączeniem niebanalnych rozwiązań oraz nowoczesnego designu.

© FUH EKO-PARKIET 97-200 Tomaszów Mazowiecki ul. Mireckiego 16/18
e-mail: werwrwerekoparkiet@interia.eu, tel: , tel. kom: 609 777 042, 693 800 620
Łódź  Opoczno  Piotrkow Trybunalski Tomaszów Mazowiecki